Fotografia ślubna – Bartek i Tomek Dziedzic

Witamy Was na stronie internetowej poświęconej fotografii ślubnej pełnej pasji i emocji. Fotografia ślubna jest całym naszym życiem. Każda Młoda Para to zupełnie inna, niesamowita historia prawdziwej miłości. Wykonujemy zdjęcia ślubne, spełniając jednocześnie Wasze marzenia. Fotografia ślubna to dla nas sposób na zatrzymanie niepowtarzalnych chwil, wzruszeń i radości. A za tym wszystkim stoimy my – Bartek i Tomek Dziedzic. Bardzo nam miło, że trafiliście właśnie tutaj.

Zdjęcia ślubne z pasją

Można śmiało powiedzieć, że zdjęciami ślubnymi zajmujemy się od zawsze. Co ciekawe, jak do tej pory nie przepracowaliśmy ani jednego dnia. Brzmi dziwnie? Ależ skąd! Jesteśmy wielkimi szczęściarzami. ­Naszym sekretem jest pasja i zamiłowanie do fotografii ślubnej. Wybraliśmy zajęcie, które kochamy całym sercem, dlatego na co dzień nie chodzimy do pracy, pełnimy natomiast role fotografów ślubnych, urzeczywistniając Wasze marzenia o niezwykłych zdjęciach ze ślubu, wesela i pleneru ślubnego.

Profesjonalna fotografia ślubna – dlaczego właśnie my?

Jesteśmy profesjonalistami i perfekcjonistami w każdym calu. Ponadto – nasza praca to jednocześnie nasza pasja, a to naszym zdaniem jest najważniejsze. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną starannością i zaangażowaniem, bo pragniemy dostarczać naszym Klientom zdjęcia ślubne na najwyższym poziomie.

Oprócz fotografii ślubnej…

Specjalizujemy się nie tylko w fotografii ślubnej. Realizujemy zlecenia z zakresu fotografii reklamowej, produktowej, przemysłowej, biznesowej oraz eventowej. Jeżeli interesuje Was ten obszar, serdecznie zapraszamy na stronę internetową zdjecia-reklamowe.pl. Ponadto naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi fotografii panoramicznych, wykorzystywanych na potrzeby wirtualnych wycieczek w Google Street View – polecamy stronę panoramykrakow.pl.

 

Bartek i Tomek Dziedzic